Sohbet Özel
SOHBET GİRİŞİ

Sıkça Sorulan Sorular

sohbet odalarımız ücretsizmidir ?

Sohbetozel sohbet odaları kullanıcılarına tamamen ücretsiz bir sohbet imkanı sunuyoruz. Aynı zamanda Sohbetozel güvencesiyle birlikte ücretsiz olarak sunulmaya devam etmekteyiz. SohbetOzel.Org

Kullanıcıların Arasındaki Bire Bir Sohbet Odaları Özel Odalar Ücretlimidir?

Sadece genel sohbet odalarımız değil özel sohbet odalarımız şimdilik ücretsizdir. SohbetOzel Org

Mobil giriş imkanı varmıdır?

Dilerseniz web sitemiz üzerinden dilerseniz de Google Play Store üzerinden uygulamamızı indirerek rahatlıkla mobil olarak aramıza giriş yapabilir aramıza katılabilir siniz. SohbetOzel.Org

Odalara giriş için üyelik yapmak gereklimidir?

Herhangi bir üyelik veya kişisel bilgiler sizlerden talep edilemez. Belirlediğiniz bir rumuz ile anında aramıza giriş yapabileceğiniz gibi “/ns register şifre email” yaparak belirlediğiniz Rumuzu kayıt edebilirsiniz. Kayıt edilen tüm nickler SohbetOzel.Org Sitesine Aittir. Güvenliğiniz bizim için çok önemlidir. Sohbetozel Aile'si iyi Sohbetler diler.

Güvenli Sohbet Hizmetimiz

İnsanların rahat bir şekilde ve güvenli bağlantı yoluyla gönüllerince sohbet edebilmesi, yeni arkadaşlıklar kurması ve hoş vakit geçirmesi adına her detayı düşünmekteyiz. Özel sohbetlerde uzaktan uzağa şifreleme tekniği kullanılarak iletişiminiz korunmaktadır. Üçüncü şahıslarla diyalog geçmişiniz asla paylaşılmamaktadır.

Hassas Veri Koruma

Kullanıcılarımızın gizliliği ve güvenliği bizim için önemlidir. Kullanıcılarımıza sağladığımız hizmetlerde hassas verileriniz güvende tutulmaktadır. Kişisel bilgileriniz kesinlikle gizli tutulur ve kötü niyetli kişilerin erişimine engel olmak adına gerekli önlemler alınmaktadır.

Kurallar ve Yasal Uyarılar

Platformumuzda kural ihlali ve yasa dışı faaliyetler kesinlikle tolere edilmez. Kötü niyetli kişilerin girişimleri durumunda resmi kurum ve kuruluşlarla işbirliği yapılarak gerekli adımlar atılmaktadır. Türkiye Cumhuriyeti yasalarınca bilişim suçu sayılan tüm ihlaller sitemizde yasaktır ve bu konuda sıfır tolerans politikası izlenmektedir.